X
Otsi
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type
X
18.03.2020

Tõste ja teisaldusseadmed

Koostöös Rootsi päritolu kaupade käitluse erilahendusi valmistava ettevõttega valmistatakse Metecis elektrilisi vaakumtõstukeid. Meie insenerid aitasid kliendil toodete konstruktsiooni optimeerida, et saavutada mõistlikud valmistamiskulud.Kõik metallosad on valmistatud ja viimistletud meie tehases. Metec koraldab kogu ostukaupade hanke ning vastutab samuti masina lõppkoostamise ja katsetamise eest. Üks suurepärane näide võtmed kätte lahendusest.

TAGASI
21.10.2018

Tööriistade ehitus

Suurem osa universaalseid tööpinke vajab konkreetse toote või detaili valmistamiseks  ainulaadset tööriista või rakist.  Abinõudest on kasu ka tootmistega vahetult mitte seotud tegevuste, näiteks detailide kvaliteedi kontrolli või nende liikumise logistika korraldamise juures. Investeering  erinevat liiki  tööabinõude valmistamiseks võib ennast ära tasuda juba väga väikeste seeriate puhul – seda nii toote püsiva kvaliteedi tagamise mõttes kui ka töö protsessi ja  abiaegade lühendamiseks. Võite julgesti meie juurde pöörduda ka siis kui olete alles jõudnud arusaamale, et teil on oma tootlikkust vajatõsta, kuid ei tea veel täpselt kuidas.  Nõustame teid võimalike lahenduste väljamõtlemisel, koostame vajadusel projekti ja korraldame valmistamise. Meie eeliseks on asjaolu, et saame katsetada enamikke valmistatud tööriistu reaalses tööolukorras kohapeal ja teha vajadusel operatiivselt täiendusi ning parandusi. See aitab meil kokku hoida väärtusliku aega, mis muidu kuluks töövahendi edasi – tagasi transpordiks kliendi ja valmistaja vahel ning paremini püsida kliendiga kokkulepitud ajagraafikus.  Iseenesest mõistetavalt teostame kõikidele meie poolt valmistatud tööabinõudele ka hooldust , remonti ja ümberehitust.

TAGASI
10.10.2018

Väikeseerias täpsete detailide valmistamine

Kui teil on tekkinud vajadus detailide või prototüüpide järele, mida teised ettevõtted, viidates näiteks väikesele kogusele ja/või tehnoloogilisele keerukusele, ette ei taha võtta, siis võite julgesti pöörduda meie poole ning usutavasti suudame teile abiks olla.Lisaks enamlevinud metallide töötlemisviisidele (treimine, freesimine, lehtmetallitöötlus, keevitus) on meil olemas ka tasa- ja ümarlihvimis, traate- ja mahterodeerimis ning termilise töötlemise seadmed.

TAGASI
10.10.2018

Hooldus ja remont

Seadme osa kulunud või purunenud?  Varuosa tarneaeg teile ebasobivalt pikk või pole see mingitel põhjustel üldse enam saadaval?  Omame kogemusi ja sisseseadet suure täpsuse ja/või kulumiskindlusega metallosade valmistamiseks või taastamiseks.  Soovi korral  oleme valmis kulunud või purunenud osad ka sedamest eemaldama ja asendama, tagastades teile töökorras seadme. Seda nii meie tehases kui teie asukohas.

TAGASI
10.10.2018

Eriseadmete ehitus

Kuigi maailmas on olemas tuhandeid erinevaid lihtsamaid ja keerulisemaid tööpinke ning seadmeid, tekib ikkagi olukordi kustäpselt teie vajadustele vastavat standardset lahendust ei ole veel olemas või on olemasolev lahendus liiga kallis. Või on teil tekkinud mõte juba olemasolevad tööpingid omavahel üheks tootmisliiniks ühendada ja puudu sinna vahele sobiv “jupp” ? Ühendades meie pikaajalised kogemused seeriatootmises kogemustega tööriistaehituses saame siinkohal teile appi tulla ja teie ülesande lahendamiseks vajalikud seadmed koos välja mõelda, projekteerida ja valmistada. Oma majas toimuva seeriaviisilise tootmistegevuse kõrvalt oleme saanud igapäevaselt väärtuslikku tagasisidet sellest, kuidas meie loodud tööriistad ja seadmed reaalses tööolukorras vastu peavad ning oskame tänu sellele ka oma klientidele paremaid lahendusi soovitada. Tagame, et ehitatud seade vastaks masinaohutusalastele reeglitele ning kanname edaspidi hoolt ka seadme hoolduse ning remondi eest.

TAGASI
10.10.2018

Roostevaba terase pinnaviimistlus

Meil on kasutada Eesti ja Balti riikide suurim elektropoleerimisliin vanni mõõtudega 4,0 x 1,0 x 1,2m. Muutes digitaalselt protsessi parameetreid, on võimalik saavutada erineva läikeastmega lõpptulemust. Protsessi käigus eemaldatakse ühtlasi detaili või koostude pindadelt (keevitus) oksiidi kiht ja muud seal olevad korrodeeruvad osakesed. Kui detailid enne elektropoleerimist haaveldada, on võimalik saavutada väga huvitava struktuuriga ja nägus lõpptulemus.

TAGASI
10.10.2018

Pulbervärvimine

2018. aastal valminud pulbervärvimisliinil on võimalik käidelda detaile maksimaalsete mõõtudega 1,0 x 1,5 x 3,0 m. Värvi kvaliteedi tagamiseks on oluline hoida ahju igas punktis ühtlast temperatuuri kogu kuumutustsükli ajal. Spetsiaalselt väljatöötatud ja elektrooniliselt kontrollitud lahendiga on see meie kuumutusahjuga tagatud. Hea nakkuvuse ja korrosioonikindluse tagamiseks on sama oluline detailide eeltöötlus.

Meie eeltöötluse protsessi on integreeritud rasvaerastus, söövitus (neutraal picling) ja spetsiaalse korrosioonikindlust tõstva „Oxcilan“ aluskihi paigaldus värvitavatele detailidele. Sõltuvalt konstruktsiooni iseloomust on püsivad meie tehnoloogiaga viimistletud detailid soolakambritestis oluliste korrosioonikahjustusteta kuni 1000h.

TAGASI
10.10.2018

Teehooldus-, metsandus ja põllumajandustehnika

Keerulisemad masinaehituslikud tooted sisaldavad rohkesti hüdraulika ning elektrikomponente ja on motoriseeritud ning võivad lõpptootena kaaluda kuni 1,5 tonni.  Toodetele tehakse funktsionaalsed testid enne väljastamist.  Rohkem infot toodete kohta www.estre.ee

TAGASI
10.10.2018

Eriotstarbeliste sõidukite osad

Keerulisemates toodetes on kasutatud samaaegselt 40 erineva mõõdu ja füüsikaliste omadustega terase marke.  Tooted on viimistletud erilise kuumuskindla värviga.  Lõppkoostamise käigus lisatakse juhtimispult ja vajalik kaabeldus.  Kliendile jääb teha ainult Plug + Play.

TAGASI